Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa JEŻYCE
ORGANY
SPÓŁDZIELNI

Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa "JEŻYCE" w Poznaniu.
SKŁAD ZARZĄDU

Przemysław Stefaniak - Prezes Zarządu
Marek Mikołajczyk - Z-ca Prezesa Zarządu
Iwona Szymańska - Członek Zarządu


CZŁONKOWIE RADY NADZORCZEJ NA KADENCJĘ 2019/2022

  1. Firlik Jan – Przewodniczący Rady Nadzorczej
  2. Apon-Węgrzynowska Agnieszka – Sekretarz Rady Nadzorczej
  3. Janiak Romuald - Zastępca Przewodniczącego Rady i Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
  4. Kornatowski Mirosław – Zastępca Przewodniczącego Rady i Przewodniczący Komisji Eksploatacyjnej
  5. Łysakowski Mirosław – Zastępca Przewodniczącego
  6. Aleksandrowicz Maria – Członek Rady Nadzorczej
  7. Fabiś Jerzy – Członek Rady Nadzorczej
  8. Forbister Joanna – Członek Rady Nadzorczej
  9. Kornatowski Przemysław - Członek Rady Nadzorczej
  10. Pietrzak Marian – Członek Rady Nadzorczej
  11. Ryszard Reich – Członek Rady Nadzorczej
  12. Tyrakowski Tomasz – Członek Rady Nadzorczej
  13. Wierucka Beata – Członek Rady Nadzorczej
  14. Witkowski Leszek - Członek Rady Nadzorczej


RADA OSIEDLA JEŻYCE

  1. Firlik Jan - Przewodniczący
  2. Kasołka Lucyna - Zastępca Przewodniczącego
  3. Kulas Wojciech - Zastępca Przewodniczącego
  4. Owczarska Anna - Sekretarz
  5. Bauza Jacek
  6. Barczak - Ratajczak Krystyna
  7. Bosek Mirosław
  8. Filipiak Bernard
  9. Kornatowski Przemysław
  10. Lipka Roman
  11. Mrozek Svetlana
  12. Bydłowska Janina


RADA OSIEDLA SŁOWIAŃSKIE

  1. Bartkowiak Ferdynand - Przewodniczący
  2. Pomietlak Sławomir - Zastępca Przewodniczącego
  3. Rybarczyk Adam - Zastępca Przewodniczącego
  4. Tokarski Zdzisław - Sekretarz
  5. Aleksandrowicz Maria
  6. Forbister Joanna
  7. Łysakowski Mirosław
  8. Mierzwa Piotr
  9. Miński Andrzej
  10. Staszak Piotr
  11. Walenciak Irena
  12. Waraczyński Henryk

RADA OSIEDLA BONIN

  1. Fabiś Jerzy - Przewodniczący
  2. Górny Wiesław - Zastępca Przewodniczącego
  3. Sowińska Grażyna - Zastępca Przewodniczącego
  4. Gawłowicz Waldemar - Sekretarz
  5. Adamczyk Dorota
  6. Dudzic-Hancek Barbara
  7. Chudobiecki Jan
  8. Kaczmarek Zofia
  9. Kornatowski Mirosław
  10. Nowacki Paweł
  11. Pietrusiak Lesław
  12. Raciniewska Małgorzata




design: Agencja Interaktywna Be1
tworzenie stron internetowych i pozycjonowanie